23.11.2017

Izsludināts konkurss Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi 2018. gada konkursu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai, kas sniedz iespēju pieteikties Erasmus+ programmas atbalstam vienkāršotā kārtībā.

Lasīt vairāk

01.11.2017

Izsludināts Erasmus+ programmas 2018. gada projektu pieteikumu konkurss

Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta atbalsta programmā Erasmus+ projektus var pieteikt un atbalstu saņemt organizācijas, kas darbojas izglītības un mācību jomā. Projektu pieteicēji drīkst būt tikai juridiskas personas.

Lasīt vairāk

13.07.2017

Izsludināta projektu pieteikumu 2. kārta Erasmus+ pieaugušo izglītības mobilitātei

Organizācijas, kas darbojas pieaugušo izglītības jomā, aicinātas iesniegt projektu pieteikumus Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta atbalstam programmas Erasmus+ aktivitātē “Personu mobilitāte pieaugušo izglītības sektorā” 2017. gada projektu konkursa otrajā kārtā. 

Lasīt vairāk

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems