Pārlekt uz galveno saturu
Projekta plānošana, uz kuras uzlīmētas līmlapiņas

Aicinām piedalīties pētījumā par Erasmus+ horizontālo prioritāšu piemērošanu projektu aktivitātēs

28.06.2024. 09:13
Izglītība un mācības
Erasmus+ horizontālās prioritātes

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas perioda 2021-2027 horizontālās prioritātes ir “Iekļaušana un daudzveidība”, “Digitālā pārveide”, “Vide un cīņa pret klimata pārmaiņām” un “Līdzdalība demokrātiskajā dzīvē, kopējas vērtības un pilsoniskā iesaistīšanās”.

 

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina iesaistīties un aizpildīt aptauju "Erasmus+ programmas horizontālo prioritāšu piemērošana projektu aktivitātēs", sniedzot savu vērtējumu par to, cik lielā mērā jums izdodas piemērot visas četras prioritātes savu Erasmus+ projektu izglītības un mācību jomā (Mācību mobilitātes (KA1) un/vai Partnerības sadarbībai (KA2)) īstenošanā, kā arī dalīties ar būtiskākajiem izaicinājumiem un veiksmes stāstiem šīs programmas prioritāšu kontekstā.

 

Sniegtās atbildes mums palīdzēs izprast Jūsu kā Erasmus+ projektu īstenotāja vajadzības, kā arī plānot pasākumus, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu nākotnē saistībā ar prioritātēm.

 

Aptauja ir anonīma un Jūsu sniegtās atbildes nekādā veidā netiks saistītas ar Jūsu organizāciju. Aptaujas aizpildīšanas laiks - apmēram 15 minūtes.

 

Aicinām sniegt savas atbildes līdz š.g. 6. septembrim, aizpildot aptaujas anketu šeit vai https://forms.gle/R1XGAKU7ranAeU8T6.

 

Mēs patiesi novērtējam Jūsu iesaisti un pateicamies par sniegtajām atbildēm!

 


Lai veicinātu izpratni par horizontālo prioritāšu īstenošanu projektos, VIAA Erasmus+ programmas departaments sniedz konsultācijas par prioritāšu integrēšanu/ ieviešanu Erasmus+ projektu aktivitātēs.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu erasmusprioritates@viaa.gov.lv.