Pārlekt uz galveno saturu
“EuroPeers” vēstnešu-jauniešu tīkls aicina piedalīties kampaņā par Eiropas vēlēšanām

“EuroPeers” vēstnešu-jauniešu tīkls aicina piedalīties kampaņā par Eiropas vēlēšanām

04.06.2024. 12:09
Jaunatne
Darbs ar jaunatni

“Kad nepiedalies vēlēšanās, tad Tu ļauj citiem lemt Tavā vietā!” – ar šādu saukli Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) koordinētais “EuroPeers” vēstnešu-jauniešu tīkls Latvijā aktualizē jautājumu par nepieciešamību arī jauniešiem no 18 gadu vecuma piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai ar savu balsi ietekmētu Eiropas Savienībā notiekošos procesus!

 

“EuroPeers” vēstnešu-jauniešu tīkls no 3. līdz 8. jūnijam vēlas iesaistīt sabiedrību, it īpaši jauniešus, informatīvā kampaņā un mudināt aizdomāties par būtisko! Kampaņas ietvaros EuroPeers jaunieši rīko arī konkursu, kurā var piedalīties ikviens.

 

Kā piedalīties konkursā?

  1. Noskenē uz plakāta esošo QR kodu;
  2. Atzīmē “EuroPeers” Eiropas Parlamenta vēlēšanu informatīvās kampaņas ierakstu ar patīk Instagram kontā @europeers_latvia;
  3. Komentāros ieraksti iemeslu, kādēļ visiem vajadzētu doties uz vēlēšanām.

Komentāru autori iegūs arī balvas. Trīs laimīgie tiks izlozēti 9. jūnijā!

 

Eiropas Parlaments ir vienīgā tieši ievēlēta institūcija Eiropas Savienībā, kas veido likumus, uzrauga institūcijas un veido kopīgu Eiropas Savienības politiku. Jau 8. jūnijā norisināsies Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kurās tiks ievēlēti 9 deputāti no Latvijas. Neaizmirsti citus informēt par konkursu un Eiropas Parlamenta vēlēšanām! Neļauj citiem lemt tavā vietā!

 

Aicinām ieskatīties arī JSPA sagatavotā noderīgu resursu apkopojumā par Eiropas vēlēšanām.