Pārlekt uz galveno saturu
Image
Pieejami aktuālākie materiāli par Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās dimensijas aktivitātēm

Pieejami aktuālākie materiāli par Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās dimensijas aktivitātēm

02.11.2021. 15:27
Izglītība un mācības

Igaunijas Erasmus+ nacionālā aģentūra sadarbībā ar Erasmus+ nacionālajām aģentūrām Lietuvā un Latvijā 2021. gada 20. - 21. oktobrī Tallinā, Igaunijā, organizēja Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu - Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās dimensijas Baltijas Informatīvās dienas 2021.

Seminārs aptvēra četras augstākās izglītības starptautiskās dimensijas aktivitātes 2021. - 2027. gada programmā Erasmus+:

  • Starptautiskā mobilitāte;
  • Erasmus Mundus Kopīgās maģistra programmas (sagatavošana un īstenošana);
  • Kapacitātes stiprināšana augstākajā izglītībā partnervalstīs;
  • Žana Monē aktivitātes.

Pasākumā piedalījās un pieredzē dalījās Baltijas valstu augstākās izglītības institūciju pārstāvji, aktuālākās prezentācijas sniedza Eiropas Komisijas (EK), EK izpildaģentūras EACEA, partnervalsts Nacionālā Erasmus+ biroja pārstāvji. Pasākuma darba kārtība pieejama šeit

 

Ir publicētas visas pasākumā sniegtās prezentācijas, kā arī sniegto prezentāciju videoieraksti, kas būs ļoti noderīgi, lai uzzinātu par aktualitātēm un plānoto nākamajā Erasmus+ ikgadējā konkursā visās četrās Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās dimensijas aktivitātēs, kā arī par jau esošo projektu īstenotāju pieredzi.

 

 

Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās dimensijas Baltijas Informatīvās dienas jau kļuvušas par tradicionālu pasākumu. Tās Erasmus+ 2014 - 2020. gada periodā ir secīgi organizētas Baltijas valstīs - Igaunijā 2014. gadā, Lietuvā 2016. gadā, Latvijā 2018. gadā  Šāda sadarbība turpinās arī jaunajā Erasmus+ 2021. - 2027. gada programmā.