Pārlekt uz galveno saturu
Vīrietis ar pirkstu spiež digitālu pogu

Skolu izglītības sektora pārstāvji aicināti pieteikties starptautiskās sadarbības semināram Vācijā

20.06.2024. 08:57
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 30. septembrim līdz 1. oktobrim Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru “Labākais no Erasmus+: mācīties nākotnei” (Best of Erasmus+: Lernen für die Zukunft), kas notiks Hamburgā, Vācijā.   

 

Semināru organizē, lai iepazīstinātu ar īpaši veiksmīgiem Erasmus+ programmas projektiem, kuri tiks apbalvoti, kā arī paplašinātu zināšanas un izpratni par Erasmus+ projektu īstenošanu.

 

Pasākumā dalībnieki:

  • uzzinās plašāk par visām četrām programmas horizontālām prioritātēm un to iespējām Erasmus+ projektos;
  • uzzinās vairāk par Erasmus+ programmas finansējuma iespējām;
  • dalīsies ar labās prakses piemēriem un idejām par Erasmus+ projektu īstenošanu;
  • veidos starptautiskus kontaktus un iegūs potenciālos partnerus saviem nākotnes projektiem.

Semināram aicināti pieteikties skolu izglītības (SCH) sektora pārstāvji, kuri ir ieinteresēti īstenot Erasmus+ programmas projektus.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā. Pasākuma darba valoda – vācu, tāpēc dalībniekiem jābūt ar ļoti labām vācu valodas zināšanām, vismaz C1 līmenī.

 

 

 

 

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 14. jūlijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv.

Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju. 

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (nakšņošana) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta ietvaros.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

 

Papildu informācija:

VIAA Erasmus+ programmas departamenta Programmas vadības nodaļa

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte