Pārlekt uz galveno saturu
Stomatoloģijas studentes Erasmus+ pieredzes apmaiņas braucienā Tallinā

Erasmus+ apmaiņas studijas - ceļš uz profesionālo prasmju pilnveidi

07.10.2022.
Izglītība un mācības
Meitene uz burulaivas
Stomatoloģijas studentes pozē pie liela zoba statujas

Diāna Grišuļenoka strādā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta ortodontijas nodaļā. Studējot RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā, Diāna devās mobilitātē uz Tallinas zobārstniecības privātskolu, kur zobārsta asistentus īsā laika posmā sagatavo darbam ar digitālajām aparatūrām.

 

“Jaunas zināšanas vienmēr nāk tikai par labu,” uzskata Diāna, kura, tādu pašu mērķu vadīta, devās studiju apmaiņā uz Tallinu. Mobilitātes laikā jaunā zobārsta asistente vēlējās izkāpt ārpus savas komforta zonas, pārbaudīt un praksē pielietot savas svešvalodu zināšanas, kā arī tuvāk iepazīties ar kursa biedriem, jo Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā mācības notika attālināti.

 

Diāna ar prieku atceras Erasmus+ programmas laikā piedzīvoto: “Ikdienā kopā ar citiem studentiem lieliski pavadījām laiku - mācoties kopā un dodoties apskatīt Tallinas vecpilsētu. Lielākais ieguvums no mobilitātes ir saņemtais diploms, kas apliecina manas prasmes intraorālā skenera izmantošanā.”

 

Erasmus+ bija lieliska pieredze, kuru es velētos atkārtot. Es ieguvu pozitīvas emocijas, daudz zināšanu un praktisko iemaņu, kuras varu izmantot savā profesionālajā darbībā. Noteikti iesaku katram studentam kaut reizi aizbraukt pieredzes un studiju apmaiņas braucienā,” atzīst Diāna.

 

Foto: Privātais arhīvs