Pārlekt uz galveno saturu
Meitene ar koferi ceļo, dzelzceļa stacija

Aicinām piedalīties Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu rezultātu izplatīšanas konferencē

01.12.2023. 11:15
Izglītība un mācības
Jaunatne
Sports

2023. gada 14. decembrī plkst. 10.00 notiks Valsts izglītības attīstības aģentūras un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizēta Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpuss programmu  (2021-2027) rezultātu izplatīšanas konference “ES programmas: virzītājspēks izaugsmei un ilgtspējai”. Tajā aicinām piedalīties visu izglītības, jaunatnes un sporta jomas pārstāvjus: pašreizējos, bijušos un potenciālos Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpuss projektu īstenotājus, izglītības un jaunatnes darba organizatorus, politikas veidotājus, sociālos partnerus un citus interesentus.

 

Konferencē dalīsimies ar līdzšinējiem sasniegumiem Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpuss programmās, dzirdēsim projektu īstenotāju pieredzes stāstus un labās prakses piemērus, kā arī izzināsim, kā Eiropas Savienības programmas var veicināt izaugsmi un ilgtspēju, akcentējot visas četras horizontālās prioritātes - iekļaušana un daudzveidība, zaļā un digitālā pārveide, kā arī aktīva līdzdalība demokrātiskajos procesos. Konferencē būs nodrošināts arī surdotulkojums.

 

Pasākumā notiks arī Eiropas Komisijas iniciatīvas “Eiropas Inovatīvas mācīšanas balva” 2023. gada projektu konkursa laureātu apbalvošana. 

 

Pasākums notiks Radisson Blu Latvia Conference & Spa Hotel, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

 

Dalībai konferencē aicinām reģistrēties, aizpildot pieteikuma veidlapu līdz 2023. gada 8. decembra plkst. 17.00. Konferences dalībnieku sarakstā iekļautajiem dalībniekiem pēc reģistrācijas slēgšanas uz e-pasta adresēm tiks nosūtīti reģistrēšanās apstiprinājumi.

 

Konferenci rīko  Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpuss Latvijas nacionālo aģentūru 2023. gada darba programmu ietvaros.