Pārlekt uz galveno saturu
Image
Attēlā redzams Eiropas Savienīgas karogs un cilvēki

Mācības “Eiropas zvaigzne”

25.11.2022.
Jaunatne
Datums
30. janvāris, 2023—3. februāris, 2023
Laiks
09:00—19:00
Norises vieta
Latvija
Pieteikšanās slēgta

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 15. decembrim pieteikties mācībām “Eiropas zvaigzne”, kas norisināsies no 2023. gada 30. janvāra līdz 3. februārim Latvijā.  To laikā būs iespēja apgūt, kā veiksmīgi īstenot jauniešu apmaiņas, katrā aktivitātes īstenošanas solī iekļaujot pašus jauniešus.

 

Par mācībām

Mācību laikā būs iespēja apgūt jaunas zināšanas un prasmes, ko pielietot, atbalstot jauniešus viņu pašu jauniešu apmaiņas īstenošanā, un izprast, kā paši jaunieši var tikt iesaistīti sava projekta īstenošanā. Jauniešu apmaiņas process sastāv no deviņiem posmiem. Mācību laikā būs iespēja iziet cauri katram no posmiem, lai saprastu, kā tie tiek īstenoti praksē un, kādas ir jauniešu iespējas aktīvi iesaistīties katrā no tiem, piedāvājot atbilstošu atbalsta rīkus.

 

Pieteikšanās un dalības maksa

Mācībām aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki un jauniešu līderi, jauniešu projektu vadītāji, jaunatnes politikas veidotāji, kas ir:

  • jaunpienācēji, kas iepriekš nekad nav organizējuši jauniešu apmaiņu,
  • dalībnieki ar pieredzi jauniešu apmaiņu organizēšanā, kas vēlas panākt lielāku līdzdalību no jauniešu puses,
  • dalībnieki, kas ikdienas darbā ir tiešā saskarē ar jauniešiem, un kam ir iespēja jauniegūtās zināšanas pielietot praksē savā darba vietā,
  • dalībnieki, kas ir sasnieguši vismaz 18 g.v.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 15. decembrim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Dalības maksa

Dalība mācībās ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz starptautisko mācību organizējošā aģentūra un JSPA.

 

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).