Pārlekt uz galveno saturu
Trīs cilvēki ar pildspalvām raksta uz papīra lapām, kas noliktas uz galda

Starptautisks eTwinning projektu partneru tirdziņš vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem

06.09.2023.
Jaunatne
eTwinning
Datums
28. septembris, 2023
Laiks
18:00—19:30
Norises vieta
Tiešsaistē Zoom platformā
Pieteikšanās slēgta

Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests līdz 18. septembrim aicina pedagogus, kuri māca vidusskolā un profesionālajās izglītības iestādēs (skolēnu vecums 16 – 19 gadi), pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2023. gada 28. septembra plkst. 18:00, tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Polijas, Ziemeļmaķedonijas, Rumānijas, Vācijas, Portugāles, Lihtenšteinas un Norvēģijas.

 

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā?

Mēs aicinām skolotājus piedalīties, lai smeltos iedvesmu no kolēģiem citās eTwinning dalībvalstīs un jauno gadu sāktu ar jauniem projektiem. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji un atbalsta personāls, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 28. septembrī tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji un atbalsta personāls no Latvijas, Polijas, Ziemeļmaķedonijas, Rumānijas, Vācijas, Portugāles, Lihtenšteinas un Norvēģijas (valstis var mainīties atkarībā no pedagogu aktivitātes katrā valstī).

 

Projektu partneru tirdziņi ir lieliska iespēja satikt un aprunāties ar skolotājiem, kuri ir ieinteresēti īstenot starptautiskus projektus. Tirdziņi ir piemēroti arī tiem pedagogiem, kuri dod priekšroku komunikācijai ar potenciāliem projekta partneriem aci pret aci, nevis rakstiskā veidā. Pats tirdziņš, protams, tiek organizēts, lai skolotāji atrastu partnerus un sāktu plānot savas projekta idejas, taču vienlaicīgi neuzliek par pienākumu no pasākuma aizsoļot ar gatavu projekta plānu.

 

Reģistrācija

Plašāka informācija par tirdziņu un reģistrācijas anketa pieejama etwinning.lv tīmekļa vietnē. Reģistrācija tirdziņam jāveic līdz 18. septembra plkst. 9:00. Katru personīgi e-pastā informēsim par konkursa rezultātiem un apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim saiti uz Zoom konferenci. Ja izmantojat inbox.lv e-pastu, lūdzu, regulāri pārbaudiet arī savu mēstuļu pastkasti, jo e-pasti ļoti bieži nonāk tur.

 

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem”

Laiks: 2023.gada 28. septembris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)

Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera

Darba valoda: angļu

Dalībnieki: pamatskolu skolotāji no Latvijas, Polijas, Ziemeļmaķedonijas, Rumānijas, Vācijas, Portugāles, Lihtenšteinas un Norvēģijas (valstis var mainīties atkarībā no pedagogu aktivitātes katrā valstī)

Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 15 skolotāji

 

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „starptautiskais projektu tirdziņš 28. septembrī”) vai zvanot uz 67356252.

 

 

Attēla autors un avots: Andy Barbour, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)