Pārlekt uz galveno saturu
Image
Organizāciju pārstāvjus, atbalsta personas un vecākus aicina pieteikties mācībām par ES programmu projektiem

Organizāciju pārstāvjus, atbalsta personas un vecākus aicina pieteikties mācībām par ES programmu projektiem

10.11.2022. 15:00
Jaunatne

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizāciju pārstāvjus, atbalsta personas un vecākus piedalīties mācībās, lai padziļinātu zināšanas un palielinātu motivāciju piedalīties ES programmu projektos. Tās notiks no 29. novembra līdz 1. decembrim viesnīcā “Hotel Jurmala SPA”, Jomas ielā 47/49, Jūrmalā.

 

Arī tad, ja jau ir īstenoti ES programmu projekti, zini, ka katrs iesaistītais jaunietis ir citāds, katrā projektā ir jauna pieredze, jauni iespaidi un mācīšanās.

 

Šo mācību laikā būs iespēja:

  • uzzināt par programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes Korpuss” projektu iespējām jauniešiem ar ierobežotām iespējām, invaliditāti un veselības problēmām;
  • apzināt savus un savas organizācijas resursus;
  • veidot savai mērķa grupai atbilstošu ideju, kuru iespējams realizēt kādā no projektu veidiem;
  • veidot kontaktus ar citām organizācijām;
  • iepazīties ar citu atbalsta personu un vecāku pieredzi;
  • uzzināt par JSPA sniegto atbalstu jaunatnes darbiniekiem.

 

Mācībām aicinām pieteikties dalībnieku komandās – pa 2 dalībniekiem no vienas organizācijas, biedrības, skolas vai institūcijas, ja tāda tiek pārstāvēta. Aicinām pieteikties arī jaunatnes darbiniekus, organizāciju pārstāvjus, vecākus, atbalsta personas, projektu koordinatorus. Pieteikšanās mācībām līdz 21. novembrim, aizpildot anketu.

 

Rezultāti par dalību mācībās tiks paziņoti katram personīgi, informējot uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi. JSPA sedz uzturēšanos un ēdināšanu mācību norises laikā. JSPA nenodrošina un nesedz transporta izdevumus uz/no mācībām.

 

Papildu informācija:

Katrīna Vītola JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatore Tālr.: 67358066 katrina.vitola@jaunatne.gov.lv