Pārlekt uz galveno saturu
Sieviete zīmē uz digitālās tāfeles ikonas, tīklošanās, cilvēku ikonas

Aicinām pieteikties kontaktsemināram par transversālo prasmju nozīmi Erasmus+ projektos

01.08.2023. 13:28
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 16. - 19. oktobrim Īrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Kā E+ mobilitātes var veicināt transversālo prasmju attīstību” (How E+ mobilities can facilitate the development of transversal skills), kas notiks Īrijā.  

 

Seminārs tiek organizēts, lai iepazīstinātu dalībniekus ar transversālo jeb caurviju prasmju vērtību un to nozīmi Erasmus+ projektos, kā arī programmas iespējām šo prasmju attīstības veicināšanā un paātrināšanā.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • iepazīsies ar Erasmus+ programmas pieaugušo izglītības, tālākizglītības, kā arī apmācības iespējām, lai atbalstītu transversālo jeb caurviju prasmju attīstību;
  • diskutēs par transversālām jeb caurviju prasmēm - kas tās ir, kā tās palīdz izglītojamajiem un dalībniekiem orientēties strauji mainīgajā pasaulē, kā arī, kuras visvairāk nepieciešamas pēc Covid periodā;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē un projektu idejās ar dalībniekiem no citām valstīm, kā mobilitāte un citi projekti var veicināt prioritāro transversālo jeb caurviju prasmju attīstību.

Semināram aicināti pieteikties profesionālās izglītības un apmācības (VET), kā arī pieaugušo izglītības (ADU) sektoru pārstāvji, kuri ir jaunpienācēji vai ar nelielu pieredzi Erasmus+ programmā.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.  

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 14. septembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

 

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte