Pārlekt uz galveno saturu
Sieviete stāv ceļa sākumā un skatās tālskatī uz priekšu

Aicinām pieteikties semināram par karjeras atbalsta nozīmi skolēnu dzīvē

11.08.2022. 15:26
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA

No 2022. gada 15. līdz 16. septembrim Serbijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Skolēnu atbalstīšana pārejas posmā – karjeras atbalsta lomas nozīme” (Supporting Transitions - the role of career guidance), kas notiks Belgradā, Serbijā.

 

Seminārā galvenā uzmanība tiks pievērsta karjeras atbalsta un konsultēšanas aktivitātēm, kas paredzētas, lai atbalstītu skolēnu pāreju no viena izglītības līmeņa uz citu un no izglītības uz darba tirgu.

 

Pasākumā dalībniekiem būs iespēja:

  • iegūt zināšanas par studentu un izglītojamo vajadzībām, pārejot no viena izglītības līmeņa uz citu un no izglītības uz darba tirgu;
  • gūt jaunas idejas aktivitātēm, rīkiem un projektiem, lai atbalstītu studentus un izglītojamos pārejas posmā;
  • veidot partnerības un apmainīties ar labās prakses piemēriem starp dalībniekiem;
  • veicināt izpratni par starpnozaru sadarbības nozīmi karjeras atbalsta un konsultēšanas jomā, lai nodrošinātu nepārtrauktas iespējas un atbalstu studentiem un izglītojamajiem katrā izglītības līmenī.

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Pasākumam aicināti pieteikties karjeras atbalsta speciālisti, kas darbojas skolu, profesionālās, augstākās un pieaugušo izglītības sektoros, skolotāji, skolu psihologi, karjeras konsultanti un citi izglītības iestāžu pārstāvji. Dalībniekiem vēlamas zināšanas karjeras atbalsta un konsultēšanas jomā.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 15. augusts.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit. 

 

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas. 

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja