Pārlekt uz galveno saturu
Četri bērni sporta laukumā sēž un staipās

Aicinām pieteikties starptautiskam semināram par ilgtspējīgu attīstību sportā un profesionālajā izglītībā

16.02.2023. 09:26
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 29. līdz 31. maijam Somijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru “Sports un ilgtspējība – mūžizglītības pieeja” (Sport and Sustainability – a Lifelong Approach), kas notiks Vierumäki, Somijā.

 

Semināru organizē, lai diskutētu par ilgtspējīgu attīstību sportā un profesionālajā izglītībā un apmācībā. Ilgtspēja pasākumā tiks aplūkota no dažādiem aspektiem, piemēram, vides, kultūras, sociālā un ar veselību saistītās sporta ilgtspējas jomā. Seminārā plānoti trīs galvenie tematiskie virzieni, kas saistīti ar ilgtspējīgu attīstību kā mūžizglītības pieeju sportā un fiziskajās aktivitātēs: bērnu sporta izglītība, elites sports kā sabiedrības daļa un aktīvs dzīvesveids pieaugušajiem, īpaši svaigā gaisā.

 

Pasākuma dalībnieki:

  • dalīsies ar labās prakses piemēriem un inovācijām;
  • veicinās izpratni par ilgtspēju sportā;
  • veidos starptautiskus kontaktus;
  • iegūs jaunas idejas turpmākajiem Erasmus+ projektiem.

Semināram aicināti pieteikties skolotāji, eksperti, treneri, pedagogi, izglītības vadītāji un politikas veidotāji, kas strādā profesionālajā izglītībā sporta un fizisko aktivitāšu jomā. Profesionālās izglītības iestāžu pārstāvji un centri, kas nodrošina profesionālo izglītību un apmācību sportā.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

 

 

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 24. martam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji pieejami Erasmus+ mājaslapas Sadarbības un mācību aktivitātāšu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 3 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Uzturēšanās plānota Lahti pilsētā, netālu no pasākuma norises vietas. Transports tiks nodrošināts. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja