Pārlekt uz galveno saturu
Persona sniedz dokumentu otrai personai

Atvērta pieteikšanās Maza mēroga partnerības projektu konkursa 2. kārtā un Erasmus akreditācijai izglītības un mācību jomā

18.09.2023. 16:27
Izglītība un mācības
Akreditācija
Maza mēroga partnerības
Projektu konkursi

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina iesniegt projektu pieteikumus Erasmus+ programmas KA2 aktivitātes "Partnerības sadarbībai" Maza mēroga partnerības konkursa 2. kārtā. Vienlaikus ir iespēja pieteikties Erasmus akreditācijas saņemšanai KA1 aktivitātē “Personu mācību mobilitāte”.

 

Maza mēroga partnerību projektos var piedalīties visu veidu organizācijas, kas aktīvi strādā izglītības un mācību jomā vai citās sociālekonomikas nozarēs. Projekta pieteikuma iesniedzējs var būt jebkura dalīborganizācija, kas izveidota Erasmus+ programmas valstī. 

 

2023. gadam pieejamais Eiropas Komisijas finansējums Maza mēroga partnerību konkursa 2. kārtai:

  • skolu sektorā – 126 271,00 eiro;
  • profesionālās izglītības sektorā – 119 981,50 eiro;
  • pieaugušo izglītības sektorā – 124 024,00 eiro.

Projektu pieteikumi jāiesniedz tiešsaistē līdz 2023. gada 4.  oktobra plkst. 12.00 (pēc Briseles laika) par projektiem, kas sākas no 2024. gada 1. janvāra līdz 31. augustam.

 

Plašāka informācija par projektu pieteikumu sagatavošanu pieejama šeit.

 

Papildus informējam, ka aktivitātē “Personu mācību mobilitāte”  ir iespējams iesniegt projektu pieteikumus Erasmus akreditācijas saņemšanai skolu, pieaugušo un profesionālās izglītības sektoros.

 

Projektu pieteikumi jāiesniedz tiešsaistē līdz 2023. gada 19. oktobra plkst. 12.00 (pēc Briseles laika) tiešsaistē. Erasmus akreditācijas periods plānots uz programmas laiku no 2021. līdz 2027. gadam.  

 

Erasmus akreditācija sniegs iespēju vienkāršotā kārtībā pieteikties programmas atbalstam Erasmus+ mobilitātes projektu īstenošanai. Pieteikumus konkursā aicinātas iesniegt juridiskas personas - atsevišķas organizācijas vai mobilitātes konsorcija koordinatori, kas vismaz 2 gadus darbojas vispārējās, profesionālās vai pieaugušo izglītības jomā un plāno regulāri īstenot augstas kvalitātes mobilitātes, lai nodrošinātu savas organizācijas attīstību. Iepriekšēja dalība Erasmus+ programmā nav nepieciešama. Erasmus akreditācija nav obligāts nosacījums Erasmus+ mobilitātes projektu īstenošanai.

 

Pieteikšanās Erasmus akreditācijai ir izsludināta Erasmus+ programmas 2023. gada konkursa ietvaros,  un detalizēta informācija norādīta Erasmus+ programmas vadlīnijās. 

 

Papildu informācija: 2023. gada 26. septembrī plkst. 13.00 VIAA organizē semināru par Erasmus akreditāciju izglītības un mācību jomā. Pieteikšanās semināram līdz 25. septembra plkst. 17.00 šeit.