Pārlekt uz galveno saturu
Pasaule bērna rokas zeme

Atvērta pieteikšanās TCA semināram par sadarbības veidošanu bēgļu atbalstam

12.08.2022. 15:40
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA

No 2022. gada 13. līdz 16. septembrim Valsts izglītības attīstības aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru “Projektu un sadarbības veidošana bēgļu un vietējo kopienu atbalstam”, kas norisināsies Rīgā, Latvijā.

 

Semināra mērķis ir attīstīt jaunas idejas un atrast partnerus iespējamiem turpmākiem sadarbības projektiem, lai sniegtu atbalstu bēgļiem un vietējām kopienām. Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 18. augusts.

 

Seminārs tiek organizēts, lai dalībnieki:

  • izprastu un zinātu Erasmus+ programmas KA2 apakšprogrammas mērķus un projektu pieteikumu prasības;
  • zinātu, kā saistīt organizācijas mērķus ar ES politiku;
  • izprastu veiksmīgu Erasmus+ projektu pieteikumu prasības;
  • izstrādātu jaunas idejas projektiem un atrastu sadarbības partnerus potenciālajiem KA2 projektiem;
  • izprastu izaicinājumus saistībā ar kontaktsemināra tēmu.

 

Semināram aicināti pieteikties skolu izglītības un profesionālās izglītības un apmācības pārstāvji - skolotāji, vadība, pasniedzēji, pedagogi, mācību koordinatori, atbalsta personāls, organizācijas, kas iesaistītas atbalsta sniegšanā bēgļiem, kā arī citas organizācijas ar kopīgu mērķi attīstīt jaunu sadarbību un veidot KA2 projektus – Maza mēroga partnerības un Sadarbības partnerības – par atbalsta sniegšanu personām, kuras ietekmējis karš Ukrainā, un vietējām kopienām, veicinot labās prakses apmaiņu, daloties un veidojot dažādus rīkus, vadlīnijas un metodoloģijas.

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 30 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kas atrodama šeit, un vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz elektroniskā pasta adresi: sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti uzturēšanās izdevumi (3 naktis). Ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju. Pasākums tiek finansēts 2021. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta ietvaros.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja