Pārlekt uz galveno saturu
Bibliotēkā grāmatu plaukts, kurā ielikta arī digitālā grāmata/planšete

Augstākās izglītības iestāžu pārstāvji aicināti pieteikties starptautiskam semināram

14.04.2023. 12:02
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 7. līdz 9. jūnijam Slovēnijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru “Digitālās pedagoģijas veicināšana starptautiskajā sadarbībā” (Fostering digital pedagogies through international cooperation), kas notiks Bledā, Slovēnijā.

 

Semināru organizē, lai augstākās izglītības iestāžu akadēmiskais personāls vai viņu atbalsta personāls dalītos ar pieredzi un labo praksi digitālo rīku izmantošanā lekcijās.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • veidos izpratni par to, kā celt akadēmiskā personāla kapacitāti un digitālo kompetenci jaukta veida programmu īstenošanā;
  • diskutēs par to, kā veicināt sadarbību starp akadēmisko un IT personālu.

Semināram aicināti pieteikties augstākās izglītības iestāžu akadēmiskais personāls, kā arī atbalsta personāls pasniedzējiem digitālo rīku izmantošanā lekcijās un nodarbībās. 

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 19. aprīlim, iesniedzot šādus dokumentus:

  • pieteikuma veidlapa
  • pamatojums dalībai TCA pasākumā
  • CV Europass formātā

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. VIAA segs arī dalībnieku uzturēšanās (viesnīcas) izmaksas (2 naktis). Ēdināšanas izmaksas semināra laikā segs uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja