Pārlekt uz galveno saturu
Absolventi_augstskola_augstaka_izglitiba_jauniesi_macibas_studijas

Iespēja pieteikties kontaksemināram par iekļaujošu pasākumu īstenošanu augstākajā izglītībā

06.07.2023. 16:42
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 8. līdz 10. novembrim Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Soli tuvāk iekļaujošai internacionalizācijai augstākajā izglītībā” (Moving closer to inclusive internationalisation in Higher Education), kas notiks Berlīnē, Vācijā.

 

Semināru organizē, lai sniegtu iespēju dalībniekiem diskutēt par iekļaujošu komunikāciju un iekļaujošiem pasākumiem augstākajā izglītībā.

 

Semināra dalībniekiem būs iespēja:

  • dalīties ar pieredzi par Erasmus+ programmas horizontālās prioritātes “Iekļaušana un daudzveidība” ieviešanu augstākajā izglītībā;
  • veidot jaunus, starptautiskus kontaktus;
  • apmainīties ar labās prakses pieredzi un rezultātiem.

Semināram aicināti pieteikties augstākās izglītības iestāžu Erasmus+ koordinatori u.c. pārstāvji, tostarp iekļaušanas un daudzveidības tēmas eksperti.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.  Pasākuma darba valoda – angļu.

 

 

 

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 15. augustam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.  

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte