Pārlekt uz galveno saturu
Digitālās pratības jautājumi skolās

Iespēja pieteikties semināram par digitālo rīku integrēšanu skolās

07.03.2022. 12:03
Izglītība un mācības

No 2022. gada 27. līdz 28. aprīlim Īrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tiešsaistes kontaktsemināru “Digitālā klase” (The Digital Classroom).

 

Semināram aicinām pieteikties pamatskolu un vidusskolu pārstāvjus, kuri līdz šim nav īstenojuši Erasmus+ un eTwinning projektus, kurus interesē starptautiska sadarbība, labās prakses un pieredzes apmaiņa, kā arī Erasmus+ projektu un eTwinning izstrāde skolu izglītības sektorā saistībā ar semināra tēmu.

 

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja:

  • uzzināt par eTwinning digitālo rīku labās prakses piemēriem un to integrēšanu klasē,
  • uzzināt, kā Erasmus+ un eTwinning var atbalstīt skolotāju ikdienas darbā,
  • apspriest digitālās pratības jautājumus,
  • apskatīt, kādas iespējas ir pieejamas, lai pārvarētu dažādus šķēršļus, kas saistīti ar digitālās pratības jautājumiem.

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Priekšroka tiks dota to skolu pārstāvjiem, kuri līdz šīm nav iesaistījušies Erasmus+ un eTwinning projektos. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 18. marts.

 

Pasākums tiek finansēts no 2021. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Vineta Straume
Vecākā eksperte