Pārlekt uz galveno saturu
Students sēž uz grīdas ar portatīvo datoru klēpī un veic pierakstus

Iespēja pieteikties starptautiskam semināram par jaukta veida mobilitātēm augstākajā izglītībā

26.04.2023. 09:00
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 7. līdz 9. jūnijam Beļģijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru “Jaukta veida mobilitāte augstākajā izglītībā: izaicinājumi, iespējas un īstenošana” (Blended mobility for Higher Education: challenges, opportunities and concrete implementation), kas notiks Briselē, Beļģijā.

 

Semināra mērķis ir diskutēt par jaukta veida mobilitāti augstākajā izglītībā, kurā pasākuma dalībnieki:

  • iepazīsies ar Erasmus+ programmas nosacījumiem attiecībā uz jaukta veida mobilitātes īstenošanu;
  • iepazīsies ar pētījuma rezultātiem, kas tika veikts Beļģijā/ franču kopienā par jaukta veida mobilitātēm (pētījuma kopsavilkums angļu valodā); 
  • apmainīsies ar labās prakses piemēriem un pieredzi šāda veida mobilitātes īstenošanā;
  • veidos praktiskus ieteikumus Eiropas Komisijai, Erasmus+ Nacionālajām aģentūrām, augtākās izglītības iestādēm u.c. iesaistītajām pusēm.

Semināram aicināti pieteikties augstākās izglītības iestāžu pārstāvji (starptautiskie koordinatori, pasniedzēji, personāls u.c.), kuri ir atbildīgi par Erasmus+ jaukta veida mobilitātes īstenošanu savā iestādē.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda - angļu.

 

Pasākuma programma (130.35 KB)

 

 

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 3. maijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 2 vietas. Dalībai seminārā tiks izvēlēts viens pārstāvis ar pieredzi jaukta veida mobilitātes īstenošanā un viens pārstāvis bez pieredzes, kurš vēlētos šāda veida mobilitāti īstenot nākotnē.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja