Pārlekt uz galveno saturu
Sievietei rokās planšetdators, attēlos redzami vairāki cilvēki

Iespēja pieteikties starptautiskās sadarbības pasākumam par iedvesmas personām

10.02.2022. 16:25
Izglītība un mācības

No 2022. gada 8. līdz 11. maijam Itālijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Iedvesmas personas” (Role Model), kas notiks Florencē, Itālijā.

 

Semināra mērķis ir veicināt un uzlabot iedvesmas personu identificēšanas procesu, kā arī dalīties ar Erasmus+ labo praksi un pieredzes stāstiem Eiropas līmenī.

 

Itālijas Erasmus+ nacionālā aģentūra ir identificējusi četras iedvesmas personu kategorijas:  

  • Erasmus+ projektu īstenotāji, kas risinājuši/veicinājuši iekļaušanas jautājumus Erasmus+ projektos (Inclusion Role Model),
  • Erasmus+ projektu īstenotāji, kas īstenojuši/veicinājuši ilgtspējības/zaļā kursa iniciatīvas (Sustainability Role Model),
  • Erasmus+ projektu īstenotāji, kas veicinājuši izcilību mācībās un turpmākajās profesionālajās gaitās (Excellence Role Model),
  • Erasmus+ projektu īstenotāji, kas aktīvi atbalstīja citus un elastīgi reaģēja uz pandēmijas radītajiem izaicinājumiem (Resilience Role Model).

Semināram aicinām pieteikties Erasmus+ projektu koordinatorus, skolotājus, skolēnus, studentus un absolventus, kā arī citu organizāciju pārstāvjus, kuri Erasmus+ projektos snieguši ieguldījumu minēto jautājumu risināšanā un varētu kļūt par iedvesmas personām citiem, daloties ar savu pieredzi un labo praksi.

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 4 vietas.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) lietvedībā, iesniedzot to personīgi vai nosūtot pa pastu uz adresi Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti tikai ar elektroniskajiem parakstiem (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas). VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 11. marts.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Individuālā atbalsta finansējums (viesnīcas izdevumu segšanai) tiks pārskaitīts pirms pasākuma. Ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Pasākums tiek finansēts no 2021. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Papildu informācija:

Vineta Straume
Vecākā eksperte