Pārlekt uz galveno saturu
Erasmus TCA Islande 2021

Islandē notiks Erasmus+ kontaktseminārs par iekļaušanu, digitālo transformāciju un klimata pārmaiņām

12.10.2021. 15:10
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA

Laikā no 2021. gada 22. novembra līdz 2021. gada 24. novembrim Islandes Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru “Digital, Inclusive and Green Innovation: DIG-I-PACT”, kas norisināsies Hveragerdi, Islandē. 

Semināra dalībniekiem būs iespēja atrast projekta partnerus un veicināt Erasmus+ KA2 Maza mēroga partnerību (KA210) un Sadarbības partnerību (KA220) projektu pieteikumu izstrādi par semināra tēmu. Seminārā aicinām pieteikties profesionālās un pieaugušo izglītības organizāciju pārstāvjus, kurus interesē starptautiska sadarbība, labās prakses un pieredzes apmaiņa, kā arī Erasmus+ Maza mēroga partnerību (KA210) un Sadarbības partnerību (KA220) projektu izstrāde profesionālās un pieaugušo izglītības izglītības sektoros saistībā ar semināra tēmu.

Detalizēta informācija par semināru šeit. Pasākuma darba valoda – angļu.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu un vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz elektroniskā pasta adresi vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju. Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2021 gada 21. oktobris.

Pasākums tiek finansēts 2020. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta ietvaros.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 360,00 EUR. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.