Pārlekt uz galveno saturu
Meitene tur rokās stilizētu spuldzi, fonā atvērts portatīvais dators

Izglītības iestāžu pārstāvjiem iespēja pieteikties starptautiskam semināram Lihtenšteinā

04.12.2023. 07:06
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2024. gada 5. līdz 8. februārim Lihtenšteinas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “No Erasmus+ projekta idejas līdz pieteikumam” (From project idea to project application in Erasmus+), kas notiks Lihtenšteinā.

 

Seminārs tiek organizēts ar mērķi palielināt Erasmus+ programmas ietekmi, nodrošinot Eiropas vāciski runājošo reģionu iestāžu un organizāciju aktīvu iesaisti Erasmus+ programmas Partnerības sadarbībai (KA2) projektos, sniedzot atbalstu potenciālajiem pretendentiem ideju radīšanā un projektu izstrādē.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • paplašinās savas zināšanas par Erasmus+ projektiem - projektu un priekšlikumu izstrādi, pieteikumu rakstīšanu, kā arī pieteikuma izveidi Erasmus+ tiešsaistes platformā;
  • uzzinās vairāk par projekta idejas sasaisti ar Erasmus+ prioritātēm, noteiks uz pierādījumiem balstītu vajadzību analīzi, SMART mērķus, formulēs projekta struktūras un kvalitatīvo/kvantitatīvo (RACER) rādītājus u.c.;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties skolu izglītības (SCH), augstākās izglītības (HED), profesionālās izglītības un apmācības (VET), kā arī pieaugušo izglītības (ADU) sektoru pārstāvji bez pieredzes vai ar nelielu pieredzi Erasmus+ projektos. Dalībai pasākumā aicināti piedalīties arī tie, kuri vēlas attīstīt savas projektu pieteikumu rakstīšanas prasmes augstākā līmenī un, kuri ir ieinteresēti veidot Erasmus+ KA2 Partnerības sadarbībai projektus.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.  

 

Pasākuma darba valoda – vācu.

 

 

 

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 12. decembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte