Pārlekt uz galveno saturu
Image
Uz galda klēpjdators un pasaules karte ar krāsainām saspraudēm

Izveidots Erasmus+ izglītības un mācību darbinieku reģistrs Ukrainas bēgļu atbalstam

01.08.2022. 16:28
Izglītība un mācības

Eiropas pieaugušo mācīšanās elektroniskajā platformā EPALE ir pieejams Erasmus+ izglītības un mācību darbinieku reģistrs Ukrainas bēgļu atbalstam. Tas ir izveidots, lai apvienotu personas (skolotājus, pasniedzējus un citus izglītības darbiniekus un ekspertus), kuras ir gatavas pavadīt laiku ārzemēs un palīdzēt nodrošināt izglītību un apmācību Ukrainas bēgļiem, ar Erasmus+ saņēmējorganizācijām, kas strādā ar Ukrainas bēgļiem un meklē personas ar atbilstošām prasmēm.

 

Reģistrs ir izstrādāts, lai palīdzētu organizācijām, kas īsteno Erasmus+ mācību mobilitātes projektus, uzaicināt vai norīkot mācībām pasniedzējus un ekspertus, kuri vēlas strādāt ar Ukrainas bēgļiem.

 

Reģistrs aptver pieaugušo izglītību, profesionālo izglītību un apmācību, kā arī vispārējo izglītību pirmsskolas (tostarp agrīnās pirmsskolas izglītības un aprūpes), pamatskolas un vidusskolas līmenī.

 

Tas ir veidots tā, lai, galvenokārt, atbalstītu Erasmus+ mācību mobilitāšu aktivitātes: norīkojumi mācībām un ekspertu uzņemšana. Reģistrēties un kļūt par uzaicinātajiem ekspertiem var jebkura persona, bet, galvenokārt, tas ir paredzēts Erasmus+ mācību mobilitāšu saņēmējorgaizāciju darbiniekiem, kuri var finansēt savu pasniedzēju un ekspertu mobilitātes pasākumus.

 

Kā izmantot reģistru?

  • personām: ja ir nepieciešamās prasmes un vēlaties strādāt Eiropas izglītības un mācību organizācijā, kas uzņem Ukrainas bēgļus, piesakāties šeit;
  • organizācijām: ja meklējat skolotājus, mācību vadītājus un citus ekspertus no ārvalstīm, lai nodrošinātu atbalstu izglītības un mācību jomā Ukraiņu bēgļiem.

 

Plašāka informācija par Erasmus+ reģistru pieejama šeit.