Pārlekt uz galveno saturu
karjeras konsultants sarunājas ar pieciem jauniešiem

Karjeras atbalsta speciālistiem iespēja piedalīties starptautiskās sadarbības seminārā

14.03.2022. 13:01
Izglītība un mācības

No 2022. gada 25. līdz  27. maijam Slovākijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru “Karjeras atbalsts, veidojot kopienas un sabiedrību” (Career guidance shaping communities and societies), kas notiks Bratislavā, Slovākijā.

 

Seminārs organizēts, lai izpētītu karjeras atbalsta sociālo ietekmi un tā iespējamo pārveidi ilgtspējīgākas un iekļaujošākas sabiedrības veidošanā. Pasākumā aplūkos jautājumus par to, kā karjeras atbalsts var būt noderīgs dažādām kopienām un, kā tas var veicināt taisnīgumu un sabiedrības saliedētību. Dalībniekiem būs iespēja arī uzzināt par karjeras atbalsta pasākumiem un iekļaujošo praksi Slovākijā.

 

Semināram aicināti pieteikties karjeras atbalsta speciālisti (īpaši tie, kas strādā ar nelabvēlīgā situācijā esošām kopienām), sociālie darbinieki un karjeras atbalsta organizāciju vadītāji, kurus interesē starptautiska sadarbība, labās prakses un pieredzes apmaiņa, kā arī profesionālo sadarbības tīklu paplašināšana.

 

Plašāka informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 31. marts.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Vineta Straume
Vecākā eksperte