Pārlekt uz galveno saturu
TCA Erasmus Rumanija

Notiks Erasmus+ tiešsaistes seminārs par neformālo digitālo izglītību

23.08.2021. 15:51
Izglītība un mācības

No 2021. gada 9. līdz 12. novembrim Erasmus+ nacionālā aģentūra Rumānijā organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) tiešsaistes kontaktsemināru Connector 6.0. Connecting the world by non-formal digital learning”. Seminārs nodrošinās labās prakses un pieredzes apmaiņu, kā arī palīdzēs veidot kontaktus projektu pieteikumu izstrādei.

Uz tiešsaistes semināru aicināti skolu, profesionālās, pieaugušo un augstākās izglītības sektora speciālisti, kurus interesē neformālās izglītības metožu izmantošana, starptautiska sadarbība, labās prakses un pieredzes apmaiņa mācību mobilitātes un partnerības sadarbībai projektos. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 4 vietas (katrā izglītības sektorā – 1 vieta). Pasākums notiks angļu valodā.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 10. septembris (t.i., līdz 2021. gada 10. septembra plkst. 17:00 pieteikumam jābūt saņemtam VIAA lietvedībā).

Lai pieteiktos semināram, nepieciešams aizpildīt un parakstīt pieteikuma veidlapukura pēc tam jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) lietvedībā, Vaļņu ielā 1, 5. stāvā, Rīgā, LV-1050, iesniedzot to personīgi vai nosūtot pa pastu. Pieteikumus iespējams iesniegt arī elektroniskā veidā, sūtot informāciju: vineta.straume@viaa.gov.lv. Elektroniskie pieteikumi tiek pieņemti tikai ar elektroniskajiem parakstiem (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas). VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā dokumenti un veidlapas

Vairāk par semināru uzzini Salto mājaslapā. Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit. Pasākums tiek finansēts 2020. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta ietvaros.