Pārlekt uz galveno saturu
Sieviete tur rokās lapu un skaita, izmantojot kalkulatoru, fonā planšetdators

Notiks kontaktseminārs par budžeta novērtēšanu sadarbības partnerību īstenošanā

19.05.2022. 16:50
Izglītība un mācības

No 2022. gada 1. līdz  4. novembrim Kipras Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru “Budžeta novērtēšana, īstenojot sadarbības partnerības” (Estimating the budget for the implementation of a proposal for a Partnership for Cooperation), kas notiks Kiprā.

 

Pasākumu organizē, lai sniegtu dalībniekiem ieteikumus par vienreizējā maksājuma modeļa (lump-sum) izmantošanu, kā arī sagatavotu un īstenotu kvalitatīvus un finansiāli veiksmīgus sadarbības partnerības projektus atbilstoši Erasmus+ programmas noteikumiem.

 

Seminārā varēs iegūt gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas un pieredzi:

  • kā izvēlēties piemērotāko vienreizējās summas apmēru projekta izmaksu segšanai, pamatojoties uz noteiktajām vajadzībām un sagaidāmajiem rezultātiem;
  • kā aprakstīt darbības, kas iesaistītajām organizācijām jāveic saskaņā ar izvēlēto vienreizējās summas apmēru;
  • par Sadarbības un Maza mēroga partnerībām, ņemot vērā, ka tām ir atšķirīgas administratīvās un pārskatu iesniegšanas un atskaitīšanās prasības, uzrunājot gan jaunpienācējus, gan pieredzējušas organizācijas.

Pasākumam aicināti pieteikties visu izglītības sektoru (skolu izglītības, profesionālās izglītības un apmācības, augstākās izglītības un pieaugušo izglītības) pārstāvji  - gan jaunie Erasmus+ projektu īstenotāji, gan tie, kas atkārtoti vēlas pieteikt Sadarbības vai Maza mēroga projektus.  

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas.

 

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, kā arī nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 2022. gada 26. jūnijs.

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 360,00 EUR. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja