Pārlekt uz galveno saturu
Sievietes rokās, kurās ir stilizēta pasaules karte

Notiks kontaktu veidošanas seminārs par iekļaušanas un daudzveidības prioritātes īstenošanu Erasmus+ projektos

31.07.2023. 09:19
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 16. līdz 17. novembrim Serbijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktu veidošanas semināru “Iekļaušana un daudzveidība Eiropā” (Inclusion across Europe), kas notiks Belgradā, Serbijā.

 

Seminārs tiek organizēts, lai iepazīstinātu dalībniekus par iekļaušanas un daudzveidības prioritātes projektu plānošanas un veidošanas pamatiem, veidojot kvalitatīvus projektu pieteikumus.

 

Semināra laikā dalībnieki:

  • iepazīsies ar Erasmus+ programmas iespējām un mācību mobilitāšu (KA1) un partnerības sadarbībai (KA2) projektu pieteikumu sagatavošanas nosacījumiem, akcentējot iekļaušanu kā prioritāti;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • uzzinās par dažādiem rīkiem, kas palīdzēs idejas pārvērst projektu pieteikumā;
  • dalīsies pieredzē un projektu idejās ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties skolu izglītības (SCH), profesionālās izglītības un apmācības (VET), kā arī pieaugušo izglītības (ADU) sektoru pārstāvji, kuri ir jaunpienācēji vai ar nelielu pieredzi Erasmus+ programmā un ir ieinteresēti veidot Erasmus+ mobilitātes un partnerības projektus.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 27. septembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

 

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (1 nakts) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit

 

Papildu informācija:

Ieva Stulpiņa
Vecākā eksperte