Pārlekt uz galveno saturu
Erasmus TCA karjeras atbalsts meitene macas biblioteka

Pagarināta pieteikšanās Erasmus+ kontaktsemināram par karjeras atbalstu skolēniem no mazāk aizsargātām grupām

11.04.2021. 14:45
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA

Laikā no 2021. gada 19. maija līdz 21. maijam Serbijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tiešsaistes tematisko semināru "Karjeras atbalsts un konsultāciju sniegšana skolēniem no mazāk aizsargātām grupām" (“Career guidance and counselling for students from vulnerable groups”).

Seminārs sniedz iespēju skolu un profesionālās izglītības iestādēm iegūt plašāku informāciju par karjeras atbalsta jautājumiem, dalīties ar labo praksi un pieredzi, kā arī atrast projekta partnerus un veicināt projektu pieteikumu izstrādi jaunajā Erasmus+ programmā. Tiešssaistes seminārā aicinām pieteikties skolu un profesionālās izglītības sektoru speciālistus, kurus interesē starptautiska sadarbība, labās prakses un pieredzes apmaiņa, kā arī Erasmus+ projektu izstrāde saistībā ar semināra tēmu.

Detalizēta informācija par semināru SALTO mājaslapā. Pasākuma darba valoda – angļu.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, un vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz elektroniskā pasta adresi vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda ir angļu. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju. Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 19. aprīlis.

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

Papildu informācija: 

VIAA Erasmus+ programmas departamenta Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste Vineta Straume Tālrunis: 67559501 E-pasts: vineta.straume@viaa.gov.lv