Pārlekt uz galveno saturu
Mācībās iesaistīta persona veic pierakstus

Pieaugušo izglītības pārstāvji aicināti pieteikties starptautiskam kontaktsemināram

28.06.2023. 10:46
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
SALTO mācības

No 2023. gada 13. septembra līdz 15. septembrim Grieķijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitāti (TCA) – kontaktsemināru “Akreditācija pieaugušo izglītības jomā” (Αccreditation in the field of Adult Education), kas notiks Korfu, Grieķijā.

 

Semināru organizē, lai veicinātu sadarbību un sniegtu iespēju uzzināt par pieaugušo izglītības organizāciju akreditācijas iespējām Erasmus+ programmā.

 

Pasākuma laikā dalībnieki:

  • analizēs savas organizācijas vajadzības; 
  • izvirzīs kvalitatīvus un kvantitatīvus mērķus sava projekta uzraudzīšanai un īstenošanai; 
  • plānos savu darbību tā, lai realizētu savu stratēģisko mērķi;
  • izpratīs Erasmus+ kvalitātes standartus.

Semināram aicināti pieteikties pieaugušo izglītības sektoram atbilstošu ​​organizāciju pārstāvji, kuru mērķis ir pieteikties Erasmus+ akreditācijai pieaugušo izglītībā. Pasākums ir paredzēts jaunpienācējiem un programmā mazāk pieredzējušiem cilvēkiem, kuriem nav vai ir nelielas priekšzināšanas par Erasmus+ akreditāciju.

 

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams Salto mājaslapā.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās mācību vizītei līdz 2023. gada 1. jūlijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.  

 

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja