Pārlekt uz galveno saturu
Vairāki cilvēki sež mācību telpās pie datoriem

Notiks starptautisks seminārs par atbalsta sniegšanu bēgļiem, īstenojot pieaugušo izglītības projektus

18.08.2022. 20:48
Izglītība un mācības
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA

No 2022. gada 13. līdz 16. septembrim Polijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – kontaktsemināru “Kā atbalstīt bēgļus, īstenojot pieaugušo izglītības projektus” (Your actions matter! How to support refugees through Adult Education projects), kas notiks Varšavā, Polijā.

 

Kontaktsemināru organizē, lai meklētu partnerus Erasmus+ pieaugušo izglītības projektiem, kas vērsti uz atbalsta sniegšanu bēgļiem, izmantojot izglītības aktivitātes, sadarbības tīklu veidošanu, pieredzes apmaiņu ar labās prakses piemēriem, ideju veidošanu un jaunu Erasmus+ pieaugušo izglītības projektu sagatavošanu.

 

Semināram aicināti pieteikties organizāciju un institūciju pārstāvji, kuri atbalsta pieaugušos bēgļus, izmantojot ar profesionālo izglītību nesaistītas aktivitātes un kuri vēlas īstenot projektus pieaugušo izglītības jomā un meklēt projekta partnerus.

 

Plašāka informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Pasākuma programma pieejama šeit

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

 

Pietiekšanās mācību vizītei, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu un vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu sarmite.rutkovska@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 19. augusta.

 

Pasākuma darba valoda – angļu.

 

Pasākums tiek finansēts no 2021. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšana semināra laikā tiks nodrošināta. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pieteikumu vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Nodaļas vadītāja