Pārlekt uz galveno saturu
puika un meitene sez pie datora klase

Skolu pārstāvjus aicina pieteikties semināram par medijpratības veicināšanu skolās

24.01.2022. 11:00
Izglītība un mācības
eTwinning
Skolu izglītība
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA
Vebinārs

No 2022. gada 16. līdz 17. februārim Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tiešsaistes kontaktsemināru "Medijpratība un nepatiesa informācija" (“Media Literacy and Disinformation”).

 

Seminārā sniegs informāciju par medijpratības veicināšanu skolās, kā arī Erasmus+ KA1 mobilitātes projektu pieteikumu un eTwinning projektu izstrādi. Seminārā aicinām pieteikties pārstāvjus no skolām, kas strādā ar skolēniem vecumā no 10 līdz 15 gadiem un kurus interesē starptautiska sadarbība, labās prakses un pieredzes apmaiņa, kā arī Erasmus+ KA1 mobilitātes projektu un eTwinning izstrāde skolu izglītības sektorā saistībā ar semināra tēmu.

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas  2 vietas.

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 28. janvāris. Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu, un vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju. 

 

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji pieejami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

 

Papildu informācija:

Vineta Straume
Vecākā eksperte