Pārlekt uz galveno saturu
skoleni sez ar skolotaju zalaja pie skolas

Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra aicina uz semināru par vides aizsardzību un saglabāšanu skolu izglītībā

19.01.2022. 14:46
Izglītība un mācības
Skolu izglītība
Sadarbības un mācību aktivitātes TCA

No 2022. gada 4. līdz 6. maijam Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības pasākumu (TCA) – tematisko semināru "Eiropas līmeņa konference par vides aizsardzību un tās saglabāšanu skolu izglītībā: Erasmus+ zaļā mobilitāte + zaļās skolas" (“A European Conference on Climate protection and Sustainability in School Education: Erasmus + green mobility + green schools)”.

 

Seminārā dalībniekiem sniegs ieskatu vides aizsardzības un saglabāšanas jautājumu risināšanā Erasmus+ projektos un veicinās izpratni par videi draudzīgu projektu īstenošanu un videi draudzīgu skolas ikdienas dzīvi. Pasākuma laikā skolu izglītības sektora pārstāvjiem tiks sniegta iespēja atrast partnerus Erasmus+ projektu īstenošanai nākotnē.

 

Semināram aicināti pieteikties skolu pārstāvji (tai skaitā pirmsskolas un profesionālās izglītības skolas, kas īsteno vispārizglītojošo programmu), kurus interesē starptautiska sadarbība, labās prakses un pieredzes apmaiņa, kā arī Erasmus+ KA1 projektu izstrāde par semināra tēmu. Seminārā tiek aicinātas pieteikties arī skolas, kas īsteno KA1 vai KA2 projektus un risina jautājumus par vides aizsardzību un saglabāšanu.

 

Detalizēta informācija par semināru pieejama Salto mājaslapā.  

 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 4. februāris. Pietiekšanās semināram, aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu un vienlaikus nosūtot dalībnieka CV Europass formātā uz e-pastu: vineta.straume@viaa.gov.lv. Veidlapas aizpildīšanas valoda – angļu. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas. 

 

Pieteikuma veidlapa un pieteikumu vērtēšanas kritēriji pieejami Erasmus+ Starptautisko pasākumu (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas

 

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit

 

Pasākums tiek finansēts no 2021. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta. Atbalstītajiem dalībniekiem pēc atgriešanās tiks segti ceļa izdevumi atbilstoši Eiropas Komisijas noteiktajām maksimālajām ceļa izdevumu likmēm atbilstošajam attālumam, nepārsniedzot 275,00 EUR. Semināra laikā tiks nodrošināta dalībnieka uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšana. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

 

Papildu informācija:

 

Vineta Straume
Vecākā eksperte